Задати питання
flag Судова влада України

Інформація щодо надходження та результатів розгляду Дніпропетровським апеляційним адміністративним судом заяв, звернень та запитів на отримання публічної інформації протягом травня 2017 року

07 червня 2017, 14:43

З 01 по 31 травня 2017 року до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду надійшло 2143 документи. Із вказаної кількості документів 85 заяв та запитів громадян та юридичних осіб. За звітний період надано 91 відповідь (7 заяв знаходяться на стадії опрацювання).

Також, протягом звітного періоду до суду надійшло 9 запитів поданий з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації».

Запити складені у довільній письмовій формі та стосувалися, зокрема, надання:

- копій декларацій голови та заступників голови суду;

- копії Свідоцтва про державну реєстрацію суду;

- витягу з Єдиного державного реєстру про суд;

- копій протоколів зборів суддів;

- копій посвідчень суддів та копій їх присяг;

- копії договору оренди займаних приміщень суду;

- копії Закону України про створення Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду, затвердженого Верховною Радою України;

- інформації стосовно розгляду справи;

- інформації стосовно реєстрації документів по справі.

Розглянуто та надано відповіді на 9 запитів (у тому числі на 1 запит, який надійшов у квітні ц.р.), що подані з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації», проте запити не належали до сфери правовідносин, що регулюються зазначеним Законом, та надано відповідні роз’яснення з урахуванням норм законодавства України.

За результатами розгляду запитів відповіді надані у письмовій формі та направлені засобами електронного та поштового зв’язку. 1 запит знаходиться на стадії опрацювання.

Протягом звітного періоду до суду не надходило ні звернень від фізичних чи юридичних осіб, ні депутатських звернень, ні депутатських запитів.

Протягом травня 2017 року керівництвом суду проведено особистий прийом громадян, на якому було надано відповідні роз’яснення по суті поставлених питань 1 особі.