flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Контакти відповідальної особи

Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду за співпрацю зі ЗМІ:

 

головний спеціаліст із забезпечення зв’язків із ЗМІ

Спариш Марина Григорівна

роб. тел.(056) 790 91 12

e-mail: sovetnik@apladm.dp.court.gov.ua

Навчально-практичний посібник «Зв’язки із громадськістю в судах»

Зразок клопотання щодо надання дозволу суду на трансляцію відкритого судового засідання

 

До відома громадян та представників ЗМІ

 

Відповідно до частин 2, 5, 6, 7, 8 статті 10 Кодексу адміністративного судочинства України будь-яка особа має право бути присутньою у відкритому судовому засіданні. Від особи, яка бажає бути присутньою у судовому засіданні, забороняється вимагати будь-які документи, крім документа, що посвідчує особу.

Особи, присутні в залі судового засідання, представники засобів масової інформації можуть проводити в залі судового засідання фотозйомку, відео- та аудіозапис з використанням портативних відео- та аудіотехнічних засобів без отримання окремого дозволу суду, але з урахуванням обмежень, встановлених цим Кодексом.

Трансляція судового засідання здійснюється з дозволу суду. Якщо всі учасники справи беруть участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції, здійснюється транслювання перебігу судового засідання в мережі Інтернет в обов’язковому порядку.

Проведення в залі судового засідання фотозйомки, відеозапису, а також трансляція судового засідання повинні здійснюватися без створення перешкод у веденні засідання і здійсненні учасниками судового процесу їхніх процесуальних прав.

Розгляд справи у закритому судовому засіданні проводиться у випадках, коли відкритий судовий розгляд може мати наслідком розголошення таємної чи іншої інформації, що охороняється законом, необхідності захисту особистого та сімейного життя людини, а також в інших випадках, визначених законом.